Система для прийому платежів на сайті

Бізнес в інтернеті веде багато компаній. Деякі компанії мають фізичний магазин, інші повністю переходять у формат онлайн-торгівлі. Можна навіть не витрачати кошти на утримання власного складу. Достатньо надіслати запит виробнику, щоб він вислав товари одержувачу. Але щоб організувати зручну систему розрахунків із покупцями, необхідне якісне обслуговування прийому платежів. В іншому випадку, зіткнувшись із труднощами, замовник просто піде з сайту до конкурентів.

Щоб організувати прийом платежів на сайті, обирають компанію, яка пропонує вигідні еквайринг тарифи та забезпечує якісний сервіс. Гроші з картки покупця списуватимуться швидко, без проблем. Усі вхідні фінансові потоки відображатимуться в особистому кабінеті користувача. Достатньо лише підключити відповідний сервіс.

Схема прийому платежів в інтернеті

Більшість компаній сьогодні мають бізнес у мережі. Тому багатьох власників інтернет-магазинів та інших віртуальних майданчиків цікавить система прийому платежів. Інтернет-еквайринг дозволяє приймати оплату за товари та послуги у режимі 24/7. Схематично представлений сервіс має такий вигляд:

  • Покупець обирає товар чи послугу на сайті.
  • Далі заповнюються поля форми замовлення.
  • Перехід до оплати за товари та послуги.
  • Замовник вказує платіжні реквізити.
  • Система банку підтверджує списання коштів.
  • Вказана сума переказується продавцеві.
  • Чек про оплату надходить покупцеві на електронну пошту або на мобільний телефон.

Отримавши інформацію про успішну оплату, продавець надсилає замовлення за вказаною в заявці адресою. Ці дані зберігаються в системі, їх можна переглянути в особистому кабінеті користувача. Вчасно отримавши інформацію про вхідний платіж, компанія оперативно надсилає товар одержувачу.

Інтернет-еквайринг та його головні особливості

Здається, що система прийому платежів проста. Хоча схема інтернет-еквайрингу проста, щоб її організувати, виконується кілька пов’язаних, послідовних процесів. Спочатку сервіс перевіряє, чи достатньо коштів на рахунку покупця, щоб сплатити замовлення. Якщо з банку надійшла позитивна відповідь, покупка підтверджується.

Тільки після цього відбувається списання коштів. Після цього підтвердження про успішну оплату отримує покупець. Це забезпечує безпеку угоди, дозволяє уникнути непорозумінь та шахрайства.

Сервіс інтернет-еквайрингу відкриває низку нових можливостей. Достатньо лише замовити відповідну послугу. Модуль для отримання платежів буде підключений до сайту. Він прийматиме платежі цілодобово, що позитивно позначиться на продажах.